Hip-hop poprvé poprvé v historii porazí rock

admin
30 ledna, 2018

Pouhými věnovat velkou pozornost tomu, co se děje v zábavním průmyslu bylo od začátku jasné, že by to byl klíčový moment v historii rocku, protože statistiky ukazují stále více jasné, že bude překonána baile hip hop. Časy se mění a hudba nebude méně.

Každopádně musíme být velmi jasné, že je to trend, který byl více než cokoliv vnucen spotřebními zvyklostmi určitých odvětví společnosti, a proto dominance skály a kovu ve srovnání, ale byla ztracena, nechce že vaše síla se snížila.

Rock poprvé poprvé předvedl hip hop

Jako by chtěl zdůraznit, v předchozím odstavci, musíme mít vždy na paměti, že kámen a kov i nadále dominovat koncertních sálů a stadion, to je pravda, že nemůže být projednána, a to je část světa hudbu To, co se v současné době děje, je, že síla, která přináší hip-hop a R & B, je v posledních letech neuvěřitelná, fenomén, který se zvýšil zejména v důsledku růstu streamingových platforem, které díky svým vlastnostem umožnily rockovému žánru poprvé posunout je.

Tento závěr byl samozřejmě prezentován jako součást podrobného rozboru společnosti, která pracuje s údaji této povahy známými jako Nielsen. Podle jeho pozorování jsou údaje v hudebním sektoru silné, protože 8 z deseti nejoblíbenějších umělců na světě podle spotřeby hudby lidí je součástí hip hopu a R & B. Vezměte prosím na vědomí, že hudební spotřeba se týká prodeje disků, skladeb a reprodukcí prostřednictvím streamování.

Navrhovat nějaká jména v této kategorii si můžete myslet Drake, Kendrick Lamar, budoucnost, Bruno Mars, o víkendu Post Malone, Eminem a Lil Uzi Vert, protože jsou hlavními zástupci hudebního průmyslu. V podstatě uniká pouze z těch uměleckých jako Ed Sheeran a Taylor Swift, které se nacházejí ve třetí a čtvrté pozici. A konečně, v případě, že chcete vidět umělce, který splňuje všechny podmínky pro kvalifikaci jako čistě rocker, je nutné dodržovat pouze seznam prodeje fyzických disků a v tomto případě i nadále vzdorovat Metallica, i když v devátém místě díky svým 585 000 albech prodaným s firmou Hardwired … na sebe-destrukci.

Kde je budoucnost hudby?

Zdá se, že všechno naznačuje, že nové generace jsou mnohem více přitahovány písněmi, které věnují více pozornosti textům než složitosti hudby. Pasce způsobuje v uplynulých časových intervalech pochybnosti a je způsobena transgresivními zprávami, které se zdá, že se chtějí přerušit se zavedeným pořádkem.

Možná, že to není nic nového a již se to stalo s předchozími generacemi, ale je to různým způsobem. Reggaeton také nadále přitahuje velké množství fanoušků, kteří ignorují doporučení ignorovat tento styl hudby kvůli obrazu, který projektují ženy, nebo proto, že jeho texty nejsou s určitými skupinami respektovány. Nezbytně se zdá, že tato instituce chce udržet svůj podíl na moci, neboť takové důležité změny mají tendenci vyvolávat změny ve vývoji a pokud se rozšíří na všechny věkové kategorie, hospodářský dopad může být brutální pro dobrou část odvětví, která již musel vypořádat se s pirátstvím, aby přestal ztrácet zdroje příjmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *